כניסה למועמד רשום

* כתובת דוא"ל

* סיסמה

כניסה למעסיק רשום

* כתובת דוא"ל

* סיסמה

זכור אימייל וסיסמה לכניסה הבאה


הקשר בין משרד נקי לפיריון בעבודה

סביבת עבודה נקייה ומסודרת משדרת תחושת ניקיון, אכפתיות וייצוגיות, יוצרת סביבת עבודה נעימה יותר לכם לעובדים, ללקוחות ולספקים ומשפיעה באופן משמעותי על התדמית שלכם בעייני אחרים.

 

כאשר מישהו מגיע למשרדנו, בין אם מדובר בלקוח קיים, לקוח פוטנציאלי, קולגה או עובד, אחד הדברים הראשונים ממנו הוא מתרשם הוא הסדר והניקיון במשרד.המשרד שלנו משרד עלינו. משרד מטופח משדר קפדנות, יוקרה, אכפתיות, ניקיון, סדר, הקפדה, מקצועיות ורמה גבוה, כל מה שהיינו רוצים מלקוח, שותף או מקום עבודה פוטנציאלי. הרושם הראשוני נקבע כבר בשניות הראשונות בהן נכנסים למשרד והוא עלול להשפיע על כל מערכת היחסים ביניכם אחר כך.

 

המשרד שלכם מעיד על תג המחיר שתציבו לעצמכם. כמה פעמים קרה לכם שנכסנתם למשרד מאובק ומלוכלך? ערמות של ארגזים וקלסרים בכל פינה? קירות מתקלפים מצבע? חשבו רגע מה חשבתם על בעל העסק. האם המחיר שהוא יידרוש מכם זה למחיר של משרד מקביל לו, מצוחצח, מסודר וממורק? ברור שלא. משרד נקי ומטופח משרד סטנדרט גבוה יותר.

 

ניקיון המשרד משפיע גם על העובדים. משרד נקי ומסודר לא רק משרד אכפתיות אלא גם יוצר תחושת אכפתיות בקרב העובדים. לעובד שמגיע למשרד מסודר ומטופח מן הסתם יהיה אכפת יותר מאשר לעובד שמגיע למשרד מלוכלך ומבולגן, אם נשדר לעבדים שלנו, כבעלי המשרד, לא אכפת ממנו ואנחנו ומשאירים אותו מוזנח ומלוכלך מדוע שלהם יהיה אכפת? כאשר לעובדים אכפת ממקום העבודה שלהם, העבטדה שלהם נעשית בצורה טובה יותר והופכת לפוריה יותר.

 

העניין חשוב גם בהיבט של גיוס עובדים. אנו משקיעים כל כך הרבה אנרגיות בגיוס ואיתור עובדים חדשים. לאיזה מקום עבודה יעדיפו מעומדים להתקבל? נקי ומטופח או מלוכלך ומוזנח? חדר ראיונות נקי ומסודר יהיה אפקטיבי בהרבה מחדר ראיונות שאינו נקי.

 

סביבה נקייה ומסודרת משדרת תחושה של ניקיון כפיים, של רוגע, במקום מסודר יש לנו הרבה פחות גירויים שאינם קשורים מול העיניים וקל לנו יותר להתרכז בעבודתנו. משרד מבולגן ומלוכלך משרד תחושת ארעיות, 'חוסר ניקיון', חוסר מקצועיות וחוסר אכפתיות.

 לקוחות c.v.pool מאזור המרכז נהנים משעת ניקיון מתנה בחברה "באקט" לניהול ואחזקת מבנים. לפרטים ניתן לפנות למרכז המעסיקים שלנו בטל' 9874*

* מטעמי נוחות הכתיבה בלבד, חלק מן הכתובים מנוסחים בלשון זכר, אך הם מתייחסים, כמובן, לגברים ונשים כאחד. C.V.POOL מאמינה בשיוויון זכוות מלא ואיסור אפלייה תעסוקתית.
** הדברים האמורים נכונים במקרים רבים, אך אין בהם בכדי להוות שידול, הכוונה או יעוץ אישי ומומלץ לבחון כל מקרה לגופו.
*** כל הזכויות שמורות. נשמח לשתף ידע מקצועי זה עם כל מי שנזקק לו. עם זאת, אין להעתיק, לשכפל, ו/או לבצע בדברים האמורים כל שימוש אחר ללא אישור מפורש בכתב מטעמנו.

צוות C.V.POOL ישמח לסייע בכל דבר ולהעמיד לרשות לקוחותנו את הפתרונות היעילים ביותר לגיוס עובדים. לפרטים ניתן לפנות, ללא התחייבות, לטל' 03-6207373.
חזרה לרשימת המאמרים