כניסה למועמד רשום

* כתובת דוא"ל

* סיסמה

כניסה למעסיק רשום

* כתובת דוא"ל

* סיסמה

זכור אימייל וסיסמה לכניסה הבאה


עצת החודש: לגבות, לגבות, לגבות!

בכל עסק כיום קיים מידע עצום הנמצא על גבי מדיה דיגיטלית. בין אם החומר החשוב לנו נמצא על גבי המחשב האישי, בשרתי החברה או בסביבת "ענן", גיבוי נכון הוא הכרחי לפני שיהיה מאוחר מדי.

 

כל אחד מאיתנו חווה פעם את הרגע הזה ומי שעוד לא חווה, וודאי יחווה: הרגע שהמחשב משתתק. וירוס, טעות של עובד, או פשוט 'סתם' קריסה של המחשב וכל החומר הולך לאיבוד. אז מה שלא נעשה חייבים חייבים חייבים לגבות, ולעשות את זה עוד היום לפני שיהיה מאוחר מידי. אפשר לגבות בצורה 'ידנית', על גבי 'אר דיסק' חיצוני, 'דיסק און קי' ואפשר, לפעמים גם יותר פשוט וזול, להשתמש בחברת גיבוי.

 

עופר א. לידסקי, מנכ"ל ומייסד "טרהסייף בע"מ", מייעץ לנו כיצד לבחור את פתרון הגיבוי המתאים לעסק ולבית: עם שלל פתרונות הגיבוי הקיימים היום בשוק יש צורך לדעת באיזה סוג של פתרון יש לבחור על מנת לגבות את המידע העסקי והמידע הביתי והאישי. לעסקים, חשוב לבחור לא סתם בגיבוי אלא בשירות גיבוי מנוהל לעסקים שיעניק לכם את הדברים הבאים:

1. גיבוי יומי, מוצפן ומאובטח של המידע העסקי שהתווסף באותו היום.

2. בדיקות יומיות של תקינות הגיבוי על ידי טכנאי גיבוי מקצועיים של החברה.

3. אפשרות לשחזור מידע באופן עצמאי בכל רגע ומכל מקום באמצעות האינטרנט.

4. גיבוי מאובטח עם מערכת הצפנה אמיתית השומרת על המידע שלכם.

5. תמיכה טכנית 24/7 של תומכים מקצועיים וסבלניים.

6. תמיכה בכל מערכות ההפעלה ומסדי הנתונים.

7. תמיכה בשרתים וירטואליים.

 

חשוב לבחור בחברה שתעניק לכם את היתרונות הבאים:

1. החברה שמפעילה שרתי גיבוי בישראל ובמדינות נוספות.

2. חברה שמעניקה שירות המותאם לעסקים בכל הגדלים ומספקת מטריית אבטחה למידע העסקי.


למשל השירותים של טרהסייף:

 

TerraSafe Cloud Backup - מאפשר גיבוי של מידע לענן של טרהסייף וגישה מיידית מכל מקום בעזרת הסמארטפון.

TerraSafe Cloud Sync – שירותי הסנכרון לענן של טרהסייף. שירות המאפשר לכם לסנכרן בין המחשבים השונים שלכם לענן.

 

שירותי גיבוי בענן שמתאימים במיוחד לצרכים שלכם, בין אם הם צרכים של גיבוי בסיסי נתונים או דווקא גיבוי קבצים, תמונות, סרטים ומוסיקה. שרתים המאפשרים גישה ישירה לחומר המאוחסן בענן, כך למשל, תוכלו לצפות במסמך חשוב או לנגן את המוסיקה שלכם ישירות מהענן.

 

והכי חשוב לבחור בחברה שמתאימה את פתרונות הגבוי שלה בדיוק לצרכים שלכם ולהגנת המידע החשוב שלכם!לקוחות C.V.POOL יכולים להנות מחודש מתנה בגיבוי שרתים או מחשבים אישיים. לפרטים ניתן לפנות לנטלי 03-6207373, natali@cvpool.co.il

* מטעמי נוחות הכתיבה בלבד, חלק מן הכתובים מנוסחים בלשון זכר, אך הם מתייחסים, כמובן, לגברים ונשים כאחד. C.V.POOL מאמינה בשיוויון זכוות מלא ואיסור אפלייה תעסוקתית.
** הדברים האמורים נכונים במקרים רבים, אך אין בהם בכדי להוות שידול, הכוונה או יעוץ אישי ומומלץ לבחון כל מקרה לגופו.
*** כל הזכויות שמורות. נשמח לשתף ידע מקצועי זה עם כל מי שנזקק לו. עם זאת, אין להעתיק, לשכפל, ו/או לבצע בדברים האמורים כל שימוש אחר ללא אישור מפורש בכתב מטעמנו.

צוות C.V.POOL ישמח לסייע בכל דבר ולהעמיד לרשות לקוחותנו את הפתרונות היעילים ביותר לגיוס עובדים. לפרטים ניתן לפנות, ללא התחייבות, לטל' 03-6207373.
חזרה לרשימת המאמרים