כניסה למועמד רשום

* כתובת דוא"ל

* סיסמה

כניסה למעסיק רשום

* כתובת דוא"ל

* סיסמה

זכור אימייל וסיסמה לכניסה הבאה

מה נותן לך CVPool?

CVpool, מנוע חיפוש העובדים המתקדם בעולם מאפשר לך, המעסיק, להנות מאלפי קורות חיים העומדים לרשותך ולמצוא את העובדים הדרושים לך בדרך היעילה, הזולה והמהירה ביותר.

-נגישות למעל 20000 דורשים עבודה, בכל התחומים, מכל רחבי הארץ.

-לא קונים יותר חתול בשק! CVpool מאפשר לך לצפות בכל קורות חיים לפני קנייתים ולבחון אותם בטרם הרכישה. כך תוכל לרכוש רק קורות חיים הרלוונטיים לדרישות המשרה שלך.

-אתה קובע את המחיר ואתה קובע את מסלול התשלום. מעוניין בקורות חיים אחד בלבד? מעוניין בחשיפה שנתית למאגר? ב CVpool אתה יכול לבחור את המסלול המתאים לך מתוך מגוון מסלולים אפשריים.

-הכל "טרי". כל קורות החיים רלוונטיים, מקסימום השהות באתר הנה שבועיים. במידה ועובד פוטנציאלי, דורש עבודה, לא רענן תוך שבועיים את קורות החיים שלו הוא יוקפא עד שיעשה כן, כך שאתה, המעסיק, נחשף רק לקורות חיים רלוונטים ואקטואליים של דורשי עבודה.

-המידע מוצג לנוחיותך בצורה פשוטה, ברורה וקלה לחיפוש, CVpool הנו ידידותי מאוד, כל קורות החיים מוצגים בפורמט קבוע והשימוש במנוע החיפוש הופך להיות חוויה קלה ופשוטה לכל מעסיק. במידה ואינכם מגישים בנוח לחפש באתר האינטרנט, ניתן לפנות לצוות השירות שלנו ואנחנו נבצע את החיפוש עמכם יחד.

-מקסימום אינפורמציה על כל עובד פוטנציאלי. המערכת מאפשרת לך לקבל מידע רב על העובד, בנוסף לקורות החיים שלו, מידע מקיף, רלוונטי וחשוב כמו ציפיות שכר, אזור העבודה המבוקש, זמינות לעבודה, שליטה בתוכנות ועוד נתונים רבים וטובים אחרים.

-קיימת האפשרות לצפות בעובד בטרם הזמנתו לראיון וזאת דרך צפייה בתמונת העובד או בקורות החיים המצולמים שלו.

-ייעוץ והכוונה ללא תשלום. אצל CVpool עובדים מיטב המוחות ואנשי המקצוע בתחום משאבי אנוש. לא מצליח למצוא עובדים? דבר איתנו ואנחנו נשמח לייעץ לך בדרכים לשיפור הליך הגיוס.

-CVpool מתאים עצמו לצרכים שלך ונוחיותך. אתה מחליט כיצד להשתמש במנוע החיפוש, מתי, איך לעבוד וכמה לשלם.

CVpool עושה את העבודה....